Drukuj

prof. HilgersPope Paul VI Institute for the Study of Human Reproduction oraz Wydział Studiów Nad Rodziną UKSW, zapraszają na konferencję prasową z udziałem twórcy NaProTechnology®,  prof. Thomasa W. Hilgersa 14 lutego 2013 r. od godz. 10.30 do 11.30. Wydział Studiów nad Rodziną UKSW w Łomiankach, ul. Baczyńskiego 9.

Profesor Thomas W. Hilgers, twórca NaProTechnology®, alternatywnej dla in vitro metody pomocy niepłodnym małżeństwom, po raz kolejny gości w Polsce. Jego wizyta jest związana z odbywającym się w Łomiankach pod Warszawą szkoleniem dla lekarzy i instruktorów, w którym uczestniczy ponad sto osób. „Badania naukowe oraz tysiące dzieci urodzonych na całym świecie dzięki NaProTechnology® świadczą o tym, że istnieje alternatywa dla sztucznego zapłodnienia” – przekonuje amerykański ginekolog.

NaProTechnology® to nowa gałąź medycyny odnosząca się do zdrowia kobiety, rozwijana od ponad 30 lat w Instytucie Papieża Pawła VI w Omaha (Nebraska, USA). Jej fundamentem są rzetelne badania naukowe i doświadczenie kliniczne. Celem NaProTechnology® jest zdiagnozowanie przyczyn niepłodności, a następnie przyczynowe leczenie. Dotychczasowe badania wyraźnie pokazują, że jest ona 1,5 – 3 razy bardziej skuteczna w leczeniu niepłodności niż in vitro.

NaProTechnology® identyfikuje i leczy także wiele innych schorzeń z zakresu układu rozrodczego, m.in. nawracające poronienia, zespół napięcia przedmiesiączkowego, bolesne miesiączki, torbiele jajników, zespół policystycznych jajników (PCO), depresję poporodową.

Kontakt dla mediów: Elżbieta Marchlewska, tel.: 881-232-405,

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa.
Organizatorzy zapewniają tłumacza.